انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی

استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی این روزها در بین خانواده ها رواج بیشتری پیدا کرده است. وجود مشکلات در کیفیت آب در مناطق مختلف کشور، بالا رفتن سطح اطلاعات مردم و حساسیت های مردم نسبت به سلامت خود، از مهمترین دلایل استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد.

مدرن ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی بر اساس روش اسمز معکوس می باشد و این دستگاه ها در زیر سینگ آشپزخانه قرار می گیرند. انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب یکی از ضروریات این روزها شده است.

دستگاه تصفیه آب خانگی چیست ؟

دستگاه های تصفیه آب که در منازل مورد استفاده قرار می گیرند مجهز به 3 تا 6 فیلتر قدرتمند هستند که این فیلترها تمام آلاینده ها و ناخالصی های موجود در آب را از بین می برند. روش تقطیر، نانو فیلتراسیون، اسمز معکوس، اولتراسیون و … جهت تصفیه آب وجود دارد که اسمز معکوس مهمترین و دقیق ترین روش می باشد. در روس اسمز معکوس، ریزترین ذرات تا ۰.۰۰۰۱ میکرون از بین می‌روند.

 انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی

نکات مهم و راهنما خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

قبل از خرید دستگاه تصفیه آب خانگی بهتر است با مشاوران فروش در این زمینه مشورت نمایید تا با دید بهتری محصول مناسب را انتخاب و خریداری کنید. در این مقاله سعی داریم موارد مهم جهت خرید این دستگاه را برای شما بیان کنیم.

جنس فیلتر تصفیه اب

مواد به کار رفته در ساخت فیلترهای تصفیه آب باید گیاهی و ارگانیک باشند تا آب با این مواد وارد واکنش شیمیایی نشود.

به دنبال محصولات ارزان قیمت نباشید

دستگاه های تصفیه آب خانگی ارتباط مستقیم با سلامت شما عزیزان دارد. به همین دلیل به دنبال کیفیت آب باشید، نه به دنبال ارزان قیمتی دستگاه تصفیه آب!

برند دستگاه

دستگاه های تصفیه آب انواع مختلفی دارند. دستگاه های utf، دستگاه های تبادل یونی، دستگاه های نانوفیلتراسیون NF و اسمز معکوس RO که اغلب دستگاه های اسمز معکوس و فیلتراسیون برای استفاده در مصارف خانگی مناسب‌تر هستند.

تعداد فیلترها

ما اغلب به مشتریان خود پیشنهاد میکنیم از تصفیه آب خانگی با 6 فیلتر استفاده کنند.

گارانتی و خدمات پس از فروش

بهتر است از فروشگاهی تصفیه آب خریداری کنید که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

مخزن ذخیره آب

آب تصفیه شده برای نگهداری در مخزن قرار می‌گیرد تا به مرحله مصرف برسد، به همین جهت انتخاب مخزن ذخیره آب دارای اهمیت می باشد. آب در مخازن به صورت راکد و طولانی مدت نگهداری می‌شود، به همین دلیل اگر این مخازن از کیفیت بالایی برخوردار نباشند باعث رشد باکتری و جلبک شده و آب تصفیه شده را آلوده می‌کند.

مشاوره خرید بهترین دستگاه تصفیه آب از جرعه

مشاوره در زمینه خرید بهترین دستگاه تصفیه آب را از تصفیه آب جرعه دریافت نمایید. بهتر است قبل از خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در مورد کیفیت دستگاه، فیلترهای لازم در دستگاه از مشاورین ما اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

برای دریافت مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید دستگاه تصفیه آب خانگی می توانید با شماره های تصفیه اب جرعه تماس حاصل فرمائید.

09153128702 – 05136033061

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

برای مشاوره تماس بگیرید