تصفیه آب سرشیری

آیا دستگاه تصفیه آب سرشیری بهتر است یا تصفیه آب خانگی ؟

دستگاه تصفیه آب خانگی، دستگاهی است که کلیه املاح مضر در آب از جمله : باکترها، ویروس ها و تمامی عناصر مضر در آب را جدا می کند و آب سالم و پاک در اختیار ما قرار می دهد.

بهترین روش تصفیه آب روش اسمز معکوس می باشد زیرا در این روش کلیه املاح مضر از آب جدا شده و آب با کیفیت در اختیار ما قرار می گیرد.

تصفیه آب سرشیری چیست ؟

دستگاه تصفیه آب سرشیری، یک دستگاه کوچک با توانایی مشخص ولی بسیار موثر می باشد که با سرعت زیادی آب را تصفیه می نماید و کیفیت آب را تا حد زیادی بالا می برد.

فیلترهای دستگاه تصفیه آب سر شیری، دو مرحله ای هستند و ترکیبی از یک لایه سرامیکی با دقت بالا که نیم میکرونی است و عناصر مضر مثل گل و لای موجود در آب، جلبک ها، انگل ها، باکتری ها را از آب جدا می نماید.

در مرحله دوم توسط فیلتر کربن طعم و بوی آب بهبود می یابد و کلر موجود در آب کاهش داده می شود. این دو مرحله آنقدر سریع صورت می گیرد که شما متوجه افت فشار در آب نخواهید شد.

البته در نظر داشته باشید که اگر فیلترهای تصفیه آب سرشیری کثیف شوند دچار افت فشار خواهیم شد و بهتر است که بصورت مداوم فیلترهای این دستگاه را تمیز کنید.

مزیت این فیلترها این است که چون درون محفظه شیشه ای هست براحتی می توان کثیف شدن آن را مشاهده کرد. تا چند مرحله می توان با تمیز کردن فیلتر مجدد از آن استفاده کرد ولی بعد از یک مدت بدلیل نازک شدن سطح سرامیک باید این فیلترها را تعویض نمایید.

برای شستشو این فیلترها از آب و تنها یک برس استفاده کنید.

تصفیه اب سرشیری

ویژگی ها فیلترهای تصفیه آب سرشیری

در مرحله اول حذف گل و لاي ، شن و ماسه ، جلبک و زنگ لوله ها و ساير آلودگي هاي معلق در آب

در مرحله دوم حذف كلر ، بو و رنگ نامطبوع و بهبود طعم آب توسط فيلتر كربن

قابلت شستشوی چندین باره فیلتر تصفیه آب سرشیری

تصفیه آب جرعه با کادر از نیروهای جوان، متخصص و خلاق در راستای اطلاع رسانی و فرهنگ سازی جهت استفاده از آب شرب سالم و پاک و با عرضه تصفیه آب پرفروش خود در گستره وسیع با کیفیتی ممتاز تلاش نموده تا قیمت تصیفه آب های خود را در محدوده رقابتی به بازار عرضه نماید.

جهت مشاوره و طرح سوالات خود در مورد این محصول با ما تماس بگیرید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

برای مشاوره تماس بگیرید