راهنمای خرید هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی

راهنمای خرید هوزینگ دستگاه تصفیه آب

راهنمای خرید هوزینگ دستگاه تصفیه آب

فیلترهای تصفیه آب خانگی در دو دسته کارتریجی و خطی قرار دارند. فیلترهای الیافی و کربنی، کارتریجی و خطی

هوزینگ محل قرارگیری فیلتر کارتریجی در دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد. زمانیکه عمر فیلتر به پایان می رسد باید فیلتر قبلی را از داخل محفظه هوزینگ خارج کنیم و فیلتر جدید را جایگزین آن نماییم.

چه زمانی باید هوزینگ را عوض کنیم ؟

گاهی بر اثر استفاده نادرست یا فشار آب ممکن است که هوزینگ دستگاه تصفیه آب دچار شکستگی شود و دیگر قابل استفاده نباشد در این صورت باید هوزینگ را عوض کنیم.

چه عواملی باعث شکستگی هوزینگ می شود ؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم استفاده از یک هوزینگ بی کیفیت ممکن است شما را دچار مشکل کند. بنابراین برای اینکه یک هوزینگ مناسب انتخاب کنیم باید یک سری موارد را در نظر بگیریم.

راهنمای خرید هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی چیست ؟

فیلترهای شماره 1،2،3 و فیلتر شماره 4 یا همان فیلتر ممبران به صورت کارتریجی می باشد. فیلترهای پست کربن، قلیایی و .. به صورت خطی می باشند. کارکرد هوزینگ در دستگاه تصفیه آب خانگی یکسان است و تفاوت آن تنها در ظاهر هوزینگ می باشد.

نکات مهم در انتخاب هوزینگ تصفیه آب خانگی

رنگ هوزینگ

همانطور که می دانید بهتر است که هوزینگ مرحله اول تصفیه آب شفاف باشد، در این هوزینگ فیلتر الیافی قرار می گیرد و چون شکنندگی هوزینگ شفاف بیشتر از نوع مات است می توانید برای افزایش عمر محفظه فیلتر آب دستگاه از هوزینگ مات نیز استفاده نمایید. هوزینگ مات برای مرحله دوم و سوم که فیلتر کربنی در آن قرار می گیرد به کار می رود.

ارتفاع هوزینگ

اگر دستگاه تصفیه آب خانگی شما دارای پایه هست ارتفاع هوزینگ باید مناسب با پایه های تصفیه آب باشد ولی اگر دستگاه تصفیه آب شما بدون پایه است و دستگاه بر روی هوزینگ قرار دارد ارتفاع هوزینگ اهمیتی ندارد.

تفاوت هوزینگ مات و شفاف در دستگاه تصفیه آب خانگی چیست ؟

نوع رزوه

تعداد اورینگ های هوزینگ

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

برای مشاوره تماس بگیرید