نقش هوزینگ

هر آنچه در مورد هوزینگ باید بدانیم

یکی از قطعات اصلی در دستگاه های تصفیه آب خانگی را هوزینگ می نامند. هوزینگ ها در نوع نوع مات و شفاف طراحی و تولید می شوند. طراحی هوزینگ برای 3 فیلتر اولیه دستگاه تصفیه آب به کار می رود. در ادامه در مورد اینکه هوزینگ چیست اطلاعات کاملی را برای شما ارائه می دهیم.

شفاف

همانطور که از نامش پیداست این هوزینگ شفاف می باشد و علت آن این است که بتوان براحتی فیلتر را مشاهده کرد و زمان تعویض فیلتر را تشخیص دهیم.

مات

هوزینگ های مات در مرحله 2 و 3 به کار می روند زیر نیازی به شفاف بودن در آن ها نیست.

ممبران

این هوزینگ یکی از حساس ترین هوزینگ ها در دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد. و دارای ظرفیت 50 گالن آب در روز است. در این هوزینگ آب از یک لایه نازک اسمز معکوس عبور می کند. در واقع می توان گفت که اصلی ترین بخش در تصفیه آب خانگی همین هوزینگ ممبران می باشد.

کاربرد هوزینگ ها در دستگاه تصفیه آب

هوزینگ ها در کلیه دستگاههای تصفیه آب خانگی بصورت سه تایی وجود دارد و وظیفه آن نگهداری فیلتر بصورت آب بندی شده می باشد و وظیفه هوزینگ در تصفیه آب خانگی جدا سازی آب ورودی و خروجی می باشد.

نقش هوزینگ چیست

هوزینگ به همراه آچار، شیلنگ و اتصالات می باشد. سایز این اتصالات چه بصورت زانویی باشد و چه بصورت مستقیم مناسب شیلنگ سایز 8/3 اینچ می باشد.

نقش هوزینگ چیست

دقت شود در هنگام بستن اتصالات به هوزینگ برای آب بندی بهتر از نوار تفلون استفاده شود.

در قسمت بالای هوزینگ واشر و اورینگ وجود داشته که جهت آب بندی هوزینگ و درپوش است

نقش هوزینگ

هوزینگ به همراه هر دستگاه یک آچار بوده که وظیفه آن باز و بسته کردن هوزینگ می باشد تا هوزینگ محکم به درپوش بسته شود و واشرهای قسمت بالای هوزینگ تحت فشار قرار گیرند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

برای مشاوره تماس بگیرید